NUTREND GRAND PRIX BIELSKA-BIAŁEJ W KOSZYKÓWCE 3X3 - 4 CZERWCA 2016

KOMUNIKAT WYKONAWCZY 02.06.2016

  1. TERMIN I MIEJSCE
  2. Turniej zostanie rozegrany w sobotę 4 czerwca 2016 roku od godz. 9:00 na boiskach w Parku im. Juliusza Słowackiego przy Bielskim Centrum Kultury ul. Słowackiego 27 - pierwsza kolejka spotkań o godz. 9:00! .

  3. UCZESTNICY
  4. Turniej prowadzony będzie wyłącznie w kategoriach:

    • OPEN mężczyn
    • U-18 M - 1998 i młodsi połączona z U-16 M - 2000 i młodsi
    • U-18 M - 1998 i młodsze połączona z U-16 K - 2000 i młodsze

    Z powodu zbyt małej ilości zespołów w kategoriach OPEN kobiet i U-14 K - 2002 i młodsze do turnieju nie zostały przyjęte następujące zespoły:
    BEZ SPINY (Lipowa)
    WINGS (Bielsko-Biała)
    W przypadku opłacenia przez te drużyny wpisowego prosimy o kontakt z biuro@blk.com.pl celem ustalenie formy jego zwrotu.

    Do udziału w turnieju NUTREND GRAND PRIX BIELSKA-BIAŁEJ 2016 w Koszykówce 3x3 zakwalifikowane zostały następujące zespoły:

    OPEN mężczyzn

    • 1. RAZEM PONAD KILO (Żywiec)
    • 2. x49 (Bielsko-Biała)
    • 3. MWMS (Bielsko-Biała)
    • 4. MEGASPORT (Bielsko-Biała)
    • 5. PRIME TIME (Bielsko-Biała)
    • 6. GIEZETY (Bielsko-Biała)
    • 7. TRUDNO ZDECYDOWAĆ (Bielsko-Biała)
    • 8. DLA ZABAWY 3 (Bielsko-Biała)
    • 9. BYSTRZAKI (Bystra)
    • 10. KOBE POWIEDZIAŁ ŻE SĄ NIEŹLI (Bielsko-Biała)
    • 11. zDOLNY ŚLĄSK (Wrocław)
    • 12. SZAFKA Z IKEI (Bielsko-Biała)
    • 13. LIPOWA WARRIORS (Lipowa)
    • 14. ALTER EGO (Bielsko-Biała)
    • 15. KRZEM TEAM (Skoczów)
    • 16. AUROCHS (Oświęcim)
    • 17. WOODCUTTERS (Bielsko-Biała)

    U-18 M - 1998 i młodsi + U-16 M 2000 i młodsi

    • 1. TOO EASY (Bielsko-Biała)
    • 2. GROMOWŁADNI (Brzezinka)
    • 3. MŁODE WILKI (Wilkowice)
    • 4. KUCYKI (Bielsko-Biała)
    • 5. RICE NATION (Bielsko-Biała)
    • 6. BLOK (Bielsko-Biała)

    U-18 K - 1998 i młodsze + U-16 K 2000 i młodsze

    • 1. ASNYCZAKI (Bielsko-Biała)
    • 2. TORPEDY (Bielsko-Biała)
    • 3. BASKETFUN (Bystra)
    • 4. 007 (Bielsko-Biała)
  5. SYSTEM ROZGRYWEK
  6. Turniej zostanie przeprowadzony systemem eliminacji w grupach i fazy play-off do wyłonienia zwycięzców lub w przypadku znaczącej różnicy pomiędzy ilością zgłoszonych i zweryfikowanych zespołów innym systemem, który gwarantuje każdemu zespołowi rozegranie przynajmniej 3 spotkań (minimum 2) w turnieju.

  7. PRZEPISY
  8. Turniej rozgrywany będzie według przepisów gry 3x3 FIBA wersji 2015 (szczegółowa treść przepisów na stronie http://3x3.com.pl/pobierz.php).

  9. KONKURSY
  10. W trakcie trwania rozgrywki finałowej przeprowadzony zostanie otwarty konkurs rzutów za 3 punkty!
    Zgłoszenia do konkursów można będzie dokonywać w biurze zawodów. Organizator zastrzega sobie prawo do ograniczenia liczby uczestników w konkursach.

  11. NAGRODY
  12. Zwycięzca, a także zespoły zajmujące drugie i trzecie miejsce w każdej kategorii, otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Miejski w Bielsku-Białej oraz partnerów turnieju. Najlepsi w konkursie otrzymują nagrody rzeczowe.

  13. SPRAWY ORGANIZACYJNE
    1. Uzupełnienie ewentualnych braków w dokumentach rejestracyjnych odbędzie się w dniu zawodów od godz. 8:00 według następującego programu minutowego:
    2. 8.00 - 8.10

      MWMS (Bielsko-Biała)
      PRIME TIME (Bielsko-Biała)
      GIEZETY (Bielsko-Biała)
      TRUDNO ZDECYDOWAĆ (Bielsko-Biała)
      DLA ZABAWY 3 (Bielsko-Biała)

      8.10 - 8.20

      MEGASPORT (Bielsko-Biała)
      KOBE POWIEDZIAŁ ŻE SĄ NIEŹLI (Bielsko-Biała)
      SZAFKA Z IKEI (Bielsko-Biała)
      ALTER EGO (Bielsko-Biała)
      WOODCUTTERS (Bielsko-Biała)
      TOO EASY (Bielsko-Biała)
      KUCYKI (Bielsko-Biała)

      8.20 - 8.30

      RICE NATION (Bielsko-Biała)
      BLOK (Bielsko-Biała)
      ASNYCZAKI (Bielsko-Biała)
      TORPEDY (Bielsko-Biała)
      BASKETFUN (Bystra)
      007 (Bielsko-Biała)
      BYSTRZAKI (Bystra)

      8.30 - 8.40

      x49 (Bielsko-Biała)
      RAZEM PONAD KILO (Żywiec)
      LIPOWA WARRIORS (Lipowa)
      KRZEM TEAM (Skoczów)
      GROMOWŁADNI (Brzezinka)
      MŁODE WILKI (Wilkowice)
      AUROCHS (Oświęcim)
      zDOLNY ŚLĄSK (Wrocław)

    3. Około godz. 8:45 odbędzie się losowanie grup w poszczególnych kategoriach.
    4. Rozpoczęcie meczów o godz. 9:00, a grać o tej godzinie będzie kategoria OPEN mężczyzn.
    5. Uczestnicy turnieju muszą występować w jednolitych koszulkach z numerami.
    6. Przypominamy o konieczności dostarczenia następujących dokumentów do biura zawodów w trakcie weryfikacji zespołów:
      - Karta zgłoszenia,
      - Oświadczenie zdrowotno-ubezpieczeniowe,
      - Zgoda opiekunów prawnych na udział w turnieju osób niepełnoletnich (dotyczy oczywiście zawodników niepełnoletnich),
      - Potwierdzenie przelewu na konto bankowe (dotyczy płatności przelewem).

    W przypadku niedopełnienia ww. formalności organizatorzy zastrzegają możliwość niedopuszczenia do turnieju zawodnika, a nawet całej drużyny!